Skupinová cvičení

Čtvrtek
16:00-16:45
17:00-17:45 Jóga
18:00-18:45 SM systém – pokročilí
19:00-19:45 SM systém – začátečníci

Zarezervujte si místo na skupinové cvičení online zde

Novinka: Cvičení zdravá záda

Cvičení je zaměřeno na posílení zádových svalů a protažení zkrácených svalů s využitím nejrůznějších cvičebních technik používaných v rehabilitaci. Zbavte se konečně bolesti zad.

Ceník:

  • 1 800 Kč – permanentka na 12x cvičení (12×45 min.)

SM systém

Stabilizační a Mobilizační systém je metoda vyvinutá MUDr. Richardem Smíškem a cílí na odstranění bolestí zad nebo jejich prevenci. Cvičení se skládá ze sestavy cviků, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce, čímž umožní protahovat páteř směrem vzhůru a meziobratlové ploténky tak získají prostor pro léčbu a regeneraci. Cvičení je vhodné pro všechny bez ohledu na věk či pohlaví. Toto cvičení doporučujeme i pacientům po operacích páteře.

Kurz obsahuje 12 lekcí po 45 minutách. Maximální počet účastníků jedné lekce jsou 4 osoby. Díky tomu můžeme zajistit individuální přístup.

Ceník:

  • 1 800 Kč – permanentka na 12 lekcí

Powerjóga

Je spojení klasické jógy s aerobními aktivitami. Při cvičení se budeme soustředit na správné dýchání, výdrž v jednotlivých pozicích a na dynamický přechod mezi nimi. Powerjóga je vhodná pro aktivnější osoby bez vážnějších onemocnění.

Maximální počet účastníků jedné lekce je 5 osob.

Ceník:

  • 1 800 Kč – permanentka na 12x cvičení (12×45 min.)

Jóga s prvky posilování

Je zaměřená především na rozvoj správného dýchání, zklidnění mysli a protažení a posílení těla pomocí jógových pozic a rehabilitačních pomůcek (overball, theraband). Cvičení je vhodné pro všechny osoby bez vážnějších problémů pohybového systému.

Maximální počet účastníků jedné lekce je 5 osob.

Ceník:

  • 1 800 Kč – permanentka na 12x cvičení (12×45 min.)

Prohlížením a posouváním těchto stránek souhlasíte s přijímáním souborů cookies. Více informací

Tento krok po nás požaduje legislativa EU.

Zavřít